Magro Çelik olarak, 15 yıllık deneyim ile demir-çelik sektöründe faaliyetlerimizi yenilikçi bir vizyonla yürütmekteyiz. Sektörde yassı ürün gruplarının tedariki ve üretimi, faaliyet alanımızın temelini oluşturmaktadır. Bilgi birikimi ve deneyimlerimiz doğrultusunda kaliteli ürünü, lojistik ve güvenlik açısından en üst seviyede sağlamayı amaçlamaktayız.

Geliştirdiği ürün yelpazesinde; kalite güvencesini ve ürünlerin kullanımını ergonomi, ekoloji ve efektif tasarım niteliklerini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmektedir. Bu faktörlerin uyumlu bir şekilde yerine getirilmesi, markamız için başarının tanımı konumundadır.

Bugün, çok çeşitli endüstriler için son derece uzmanlaşmış ürünlere sahip inovatif bir şirket olmanın gururunu yaşamaktayız. Sürdürülebilir başarımızı, her zaman güncel ekonomik gereklilikler doğrultusunda hareket etmemize borçluyuz.

Tedarikçi olarak Magro, çelik endüstrisinde her daim çözümleyici bir yaklaşımla çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yüksek performanslı malzemelerin ve özel yassı ürünlerin tedariklerine ek olarak, günlük çalışmalarımızın odak noktası iş ortaklarımıza memnuniyet sağlamaktır.

Magro Çelik, 15 yıla dayanan deneyimini, tedarik faaliyetleriyle birleştirecek teknolojik donanıma sahip olup; Bu donanımı kalite standartlarına uygun ürünler ile kaliteli üretim ilkesini temel alarak pazara sunmaktadır.

magro çelik kurumsal
Scroll to Top